Naujienos

Dalyvavome ICT 2013 parodoje Vilniuje

Sukurta .

ict stendas

Lapkričio 6-8 dienomis No Magic Europe dalyvavo didžiuliame, Lietuvos pirmininkavimo ES proga Vilniuje vykusiame renginyje — ICT 2013 — Create, Connect, Grow. Mus rasti ir viską apie modeliavimo sprendimus sužinoti galėjote Lietuviškoje parodos dalyje — Lithuanian Village.

Retas lietuvis nežino, jog šiemet Lietuva taps kosmine valstybe ir paleis net du CubeSat tipo palydovus, tad daug klausimų sukėlė ir mūsų stende kabantis pirmojo lietuviško palydovo popierinis maketas. Jis — tai įrodymas, kad net ir labai nedidelės pasauliniu mastu kompanijos gali būti tikrai didelių projektų dalimi. CubeSat programa ir visa palydovo architektūra yra bendradarbiavimo tarp kosmoso agentūros NASA ir kelių universitetų rezultatas. Na, o NASA visą palydovo architektūrą projektavo su No Magic Europe kuriamu įrankiu MagicDraw. Taigi, visuose jau sklendžiančiuose kosmose ir dar tik planuojamuose CubeSat palydovuose yra krislelis Lietuvos — juk čia kuriama palydovo modelio programinė įranga.

ICT 2013 parodoje dominavo kompanijų ir institucijų iš užsienio stendai — jų buvo 180. Nors Lietuviškų stendų buvo vos keliolika, draugišką atmosferą ir šypsenas galima buvo rasti kiekviename iš jų. No Magic Europe stende pristatėme įmonę bei jos kuriamus produktus, dalinomės įžvalgomis su stendo lankytojais iš viso pasaulio. Smagu, kai stende apsilankę italai, suomiai, vokiečiai, ispanai ar šveicarai ne tik puikiai žino mūsų kompaniją ir jos produktus, bet ir vardina Kaune dirbančių kolegų vardus bei pavardes. Šio jausmo, tikėtina, niekada nepajaus didelės korporacijos programuotojas, kurio indėlio galutinis vartotojas net nežino. Kita vertus, tai parodo, kad mes su klientais palaikome labai glaudžius asmeninius ryšius.