Naujienos

Puikiai pasirodėme TdSE konferencijoje Štutgarte, Vokietijoje

Sukurta .

  tdse foto   tdse foto2

Sekdami naujausias modeliavimo tendencijas sistemų inžinerijoje, 2013 metais nusprendėme savo sprendimus pristatyti keliose parodose ir konferencijose, kur anksčiau nesilankydavome. Viena iš jų tapo lapkričio 6-8 dienomis Štutgarte vykusi konferencija / paroda TdSE 2013. Tai — žymiausias kasmetinis sistemų inžinerijos renginys Vokietijoje, pritraukiantis ne tik vokišką, bet ir austrų, lenkų, šveicarų bei kitų aplinkinių šalių auditoriją.

No Magic Europe turėjo 12 kvm. stendą, kuriame visi norintys galėjo gauti visą informaciją apie mūsų kuriamus produktus bei siūlomas susijusias paslaugas. Taip pat dalyvavome Tool Vendor Project (TVP), kurio metu skirtingos programinės įrangos sprendimų gamintojai demonstravo, kaip jie sprendžia tą patį uždavinį — kuria veikiantį kavos aparato, stovinčio oro uoste modelį.

Jei kiti dalyviai apsiribojo teoriniu kavos aparato pristatymu, No Magic Europe pristatė realiai veikiantį, virtualius pinigus priimantį, grąžą duodantį, vandenį šildantį bei skanią kavą su pieno putą gaminančio aparato modelį. Modelyje realiu laiku vyko fizikinėmis lygtimis pagrįsti procesai, priklausomai nuo užklausų kito vandens temperatūros, slėgio, elektros sąnaudų ir kitos kreivės. Pristatymo dalyviai buvo sužavėti, o klausimai ir diskusijos truko gerokai ilgiau nei oficialiai pristatymui skirtas laikas.

Konferencijos dalyvius nudžiugino ir tai, jog No Magic Europe per tris dienas išdalino šešias vertingas dovanas - tris sistemų inžinerijos sertifikavimo egzamino kuponus ir tris modeliavimo sprendimo Cameo Systems Modeler licencijas. Tikime, kad dalyvavimas TdSE atsipirks su kaupu — tiem, kas mūsų nežinojo — pristatėme įmonę bei sprendimus ir įrodėme, esantys „ne iš kelmo spirti“. Mūsų sprendimo pristatymas buvo sutiktas geriausiai, jame dalyvavo gausiausias dalyvių būrys, o užmegzti nauji kontaktai taip pat atrodo perspektyvūs.