Naujienos

VPVP / BPM in Practice konferencija įvyko!

Sukurta .

logo 2013 lt

Praėjusią savaitę praūžė VPVP / BPM in Practice konferencijų maratonas. Lietuvoje prasidėjusi kasmetinė konferencija VPVP šiemet tapo tarptautinės iniciatyvos BPM in Practice dalimi ir keliavo iš Vilniaus į Varšuvą bei Hamburgą. Visos trys konferencijos pasižymėjo gausiu žymių pranešėjų būriu, aktualiais pranešimais bei žingeidžias dalyviais.

Lietuviškoji VPVP/ BPM in Practice konferencija sulaukia vis daugiau susidomėjimo - šiemet konferencijoje apsilankė 267 dalyviai159 įmonių bei organizacijų, o dalyvių tarpe turėjome ir svečių iš Estijos bei Latvijos.


Kaip ir kasmet, dalyviai pildė vertinimo anketas, kurios padeda mums kasmet tobulėti ir padaryti konferenciją dar labiau patrauklią ir informatyvią. Šių metų anketų analizės rezultatai:

  • pranešėjų vertinimas - 8,5 balo iš 10 galimų
  • pranešimų vertinimas - 8,6 balo
  • organizavimo vertinimas - 9,4 balo

Konferencijos dalyviai pageidavo likti prie vienos dienos kasmetinės konferencijos, vykstančios rudenį. Taip pat dalyviai pasigedo anksčiau buvusios diskusijų sesijos bei pageidavo daugiau pranešėjų iš Lietuvos.

Nuoširdus ačiū visiems dalyviams už išsakytas nuomones bei pageidavimus, į kuriuos tikrai atsižvelgsime organizuodami kitų metų konferenciją.


Iki naujų susitikimų 2014 metais!