Naujienos

NME tradicijos - #1 Gero žodžio diena

Sukurta .

Mes – No Magic Europe. Taip, mes IT specialistų kompanija, bet, skirtingai nuo paplitusio įvaizdžio, jog IT specialistai tik nuobodžiai leidžia laiką paromis prie klaviatūros ir rašo kodą, mes esame komanda, kuri ne tik atsakingai dirba, bet ir visai nemėgsta nuobodulio. Taigi, nutarėme Jus supažindinti su No Magic Europe kompanija iš vidaus ir pristatome trumpų straipsnelių ciklą - NME tradicijos. Tai -straipsneliai apie No Magic Europe, čia dirbančią šauniąją NME komandą, kurios kuriamus produktus pasaulyje naudoja tūkstančiai vartotojų.

DSC02359 small
      Didžioji Gero žodžio pašto dėžė

Pirmoji NME tradicija, kurią norime pristatyti, gimė 2013 metais ir iškart sulaukė pripažinimo. Tai – Gero žodžio diena. Ji panaši į daugeliui pažįstamą kalėdinį paštą, ar meile spinduliuojantį Valentino dienos paštą, tik, Gero žodžio diena gali būti švenčiama bet kurią metų dieną, be ypatingos, kalendoriuje raudonai pažymėtos progos.

DSC02360 small DSC02366 small
  Štai, kiek dėžėje buvo palinkėjimų kolegoms!                     Tas sunkus rūšiavimas...

Darbuotojai ant geroms emocijoms nuteikiančių, spalvotų lapelių rašė palinkėjimus/ gerus žodžius/ padėkas ir metė juos į specialią pašto dėžę. Atidarius dėžę ir išrūšiavus laiškelius pagal gavėjus, gero žodžio paštininkės pristatė lapelius gavėjams. Lapeliuose galima buvo rašyti bet ką - padėkoti už palaikymą ar pagalbą, įvertini bei pagirti kolegą ar, tiesiog, parašyti pirmą pasitaikiusią mintį, kylančią pagalvojus apie vieną ar kitą kolegą. Visa tai buvo mintys, kurias, galbūt, ne visada pasakome žodžiais, manydami, jog kitas žmogus ir be žodžių viską supranta. Beje, pirmoji Gero žodžio diena įrodė, jog be žodžių mes suprantame tik labai nedaug – didelė dalis iš kolegų gautų gerų žodžių, padėkų bei palinkėjimų labai nustebino jų gavėjus.

2014 metais gero žodžio diena išaugo į Gerų žodžių savaitę. Visą savaitę darbuotojai galėjo rašyti žinutes su norimais žodžiais, o darbščiosios pašto darbuotojos visas jas savaitės pabaigoje pristatė adresatams. Žinučių per savaitę susikaupė išties daug, tad rūšiuotojoms darbo netrūko. Smagu, kad visi iš kolegų sulaukė ne po vieną laiškelį su gerais žodžiais, o geros emocijos perskaičius gautas žinutes įsiminė ilgam.

Tikime, kad kita Gero žodžio diena pasižymės dar gausesniu laiškų krepšiu, nes šiemet netikėtą žodį gavę kolegos stengsis nelikti skolingi ir atsakyti tuo pačiu. Žinoma, darbščioji No Magic Europe administracija nesėdi rankų sudėjusi ir žada nustebinti dar ne viena nauja linksma idėja, apie kurias visas ir vėl Jums papasakosime.