Naujienos

NME tradicijos - #3 Gimtadienis

Sukurta .

Štai ir trečiasis straipsnelis apie No Magic Europe puoselėjamas tradicijas. Šį kart - apie šventes.

happy

Gimtadienis – smagi šventė. Ypač, kai esi vaikas ir dar gailiesi, jog gimtadienis būna tik kartą per metus. Vėliau gimtadienio smagumas išblėsta, o po kurio laiko jis tampa tik dar vienu, per greit užliptu gyvenimo laipteliu.

Su įmonės gimtadieniais yra kiek kitaip. Kiekvienas gimtadienis, nuo pat pirmojo, iki tokios šventės, ant kurios torto, kad ir koks didelis jis bebūtų, žvakutės nebetelpa, yra ypatingas ir visada laukiamas. Bėgantys metai įmonei, kaip ir žmogui, suteikia solidumo, išminties ir patirties. Juk, kuo daugiau įmonei metų, tuo solidesnė ir labiau vertinama ji tampa.

No Magic Inc. kompanija įkurta JAV 1995, o dukterinė No Magic Europe - 1996 metais. Jauna įmonė, jei mus vertina užsienio kompanijos, kurių ne viena turi labai solidžią praeitį ir pagarbos vertą istoriją. Tačiau, jei pasidomėsite modeliavimo sritimi, kurioje dirbame – No Magic Europe yra beveik „dinozaurai“. UML modeliavimo kalbos standartas buvo patvirtintas 1997 metais. Jau 1998 rinkai pristatėme Lietuvoje sukurto ir UML standartu paremto MagicDraw produkto 1.0 versiją. O šiemet, švęsdami dukterinės įmonės 18-ąjį gimtadienį, į pasaulį išleidome jau 18-ą MagicDraw versiją.

Jau rašėme, kad kiekvienas įmonės gimtadienis mums ypatingas ir laukiamas. Labai smagu, jog įmonės gimtadienis yra pačiame vasaros viduryje – liepos mėnesį, tad netrūksta ir idėjų, kaip jį praleisti kasmet vis linksmiau.

DSC03948 small DSC03982 small
      Komandų prisistatymas nepažįstamiems čiabuviams               Tikima, kad ryškūs raišteliai įbauguna priešininkus

Visi gimtadieniai prasideda nuo iniciatyvinės grupės susibūrimo bei smagiose kūrybinėse kančiose gimstančios trijų dienų renginio programos. 2014 metų gimtadienį (priminsime datą- liepos 4-6), vyko žiemos olimpinės žaidynės. Taip, perskaitėte teisingai – žiemos olimpinės žaidynės vasaros įkarštyje.

Prasidėjo ši vasaros-žiemos šventė kelione į šventės vietą. Buvo tokių super sportininkų, kurie nepabūgo 90 km atstumo ir šį kelią įveikė nebūdinga žiemai transporto priemone – dviračiais. Džiugu, kad vasariškos pūgos, sniegas ir ledas keliautojams dviračiais nesutrukdė ir jie sėkmingai pasiekė žiemos olimpinių žaidynių vietą. Susirinkęs kolektyvas kūrė laužus, kepė kepsnius ir draugiškai vakarojo prie laužų, dalindamiesi įspūdžiais ir žaisdami įvairius žaidimus.

DSC03975 small DSC04038 small DSC04085 small
     Biatlono rungtis su "slidėmis"                Rogučių sportas rimtiems vyrams              Aukščiausios klasės kerlingas

Antrąją dieną, po iškilmingo atidarymo, sekė pačios tikriausios žiemos olimpinių žaidynių rungtys:

  • komandinis biatlonas su „slidėmis“ bei „šaudymo“ rungtimi
  • rogučių rungtis, kurios tikslas – greičiau įveikti trasą tempiant trečią komandos narį (trečią brolį Joną)
  • kerlingas (akmenslydis), kuriame dalyviai demonstravo taiklųjį akmens rutulio slydimą
  • ledo ritulys. Rodos, viskas tradiciškai, tik netradicinis „ledas“, „lazdos“, „šaibos“ ir „vartai“.


DSC03898 small DSC03901 small DSC03902 small
  "Laužas Grill" ruošiasi vakarienei                  Ramybė, kurią radome                   Mums atvykus, čiabuviai išsilakstė...

Po puikių rungčių sekė apdovanojimų ceremonija bei prašmatni „laužas grill“ restorano vakarienė su dūzgėmis (afterparty). Aktyviausi dūzgių dalyviai trečiąją dieną sulaukė „bonuso“ – šiupininės sriubos puodo.

Na, o atgavę jėgas bei padėkoję tarptautiniam olimpiniam komitetui už nuostabią šventę, šventės vietos šeimininkams už svetingumą, pasuko namų link, pakeliui bandydami atlikti, rodos, neįmanomą misiją – suskaičiuoti, kiek gi dienų liko laukti iki sekančio gimtadienio, kuris, tikėtina, bus dar smagesnis.