Naujienos

No Magic - SESE 2014 partneris

Sukurta .sese3

No Magic Europe nuolat ieško naujų galimybių pristatyti savo kuriamus sistemų inžinerijai skirtus sprendimus, todėl aktyviai remiame įvairias naujas iniciatyvas. Praėjusiais metais buvome naujai susikūrusio konferencijų turo NoSE 2013 (Nordic Systems Engineering Tour), vykusio Vokietijoje, Danijoje ir Švedijoje partneriai bei vieni iš vos kelių pranešėjų, pristačiusių savo patirtį visose trijose turo aplankytose šalyse.

Puikiai pasisekęs NoSE turas įkvėpė ir kitų europos šalių sistemų inžinerijos organizacijų atstovus organizuoti kažką panašaus. Taip šiemet gimė SESE 2014 (South Europe Systems Engineering Tour), kuris vyko Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje. No Magic Europe aktyviai prisidėjo prie šio turo organizavimo, dalyvių kvietimo ir pranešimų rengimo.

Kaip ir NoSE turo atveju, pristatėme pranešimus visose SESE 2014 turo aplankytose šalyse, užmezgėme nemažai naujų kontaktų bei įtvirtinome jau turėtas verslo sąsajas. Dalyviai puikiai įvertino ir mūsų kolegos – Dr. Aurelijaus Morkevičiaus pranešimą apie naujausias modeliavimo tendencijas sistemų inžinerijos srityje „Integrated modeling: Adopting Architecture Frameworks for Model-based Systems Engineering“.

 

Nekantriai laukiame 2015 metų, kuriais ne tik vėl ketiname būti NoSE bei SESE turų partneriais, bet ir prisidėti prie naujų išsūkių kitose valstybėse!