Naujienos

Verslą ir mokslą sujungia “Inočekiai”

Sukurta .

NME logo small      mita logo1        KTU-logo-150


Lietuvos spaudoje galima rasti straipsnių apie mokslo ir verslo atskirtį Lietuvoje. Džiugu, kad situacija keičiasi ir ši atskirtis po truputį mažėja. Vienas iš pagrindinių tai įtakojančių veiksnių - Europos Sąjungos paramos priemonė „Inočekiai LT“, kurią Lietuvoje administruoja mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

No Magic Europe, kartu su Kauno Technologijos Universitetu (KTU) jau yra įvykdžiusi du projektus pagal  „Inočekiai LT“ programą: „Modeliavimu paremtas dokumentacijos generavimas“ bei „Reikalavimų importavimas ReqIF standarto pagalba į modeliavimo įrankį“. Esame pateikę paraišką ir trečiam projektui, kurio patvirtinimo laukiame rudens pradžioje.

Esame vieni iš aktyviausių programos dalyvių, todėl No Magic Europe vadovę Gitaną Aklienę kalbino ir interviu su ja ištraukas publikavo naujienų portalas pinigukarta.lt. Gitana Aklienė pasidžiaugė kartu su KTU įvykdytais projektais, leidusiais atlikti labai siauros specializacijos užduotis ir pagyrė „Inočekiai Lt“ programą, kaip puikų tiltą į mokslo ir verslo partnerystės pradžią. Pilną straipsnį galite rasti čia

Taigi, džiugu, kad mokslo ir verslo atskirčiai mažinti Lietuvoje turime tokią priemonę, kaip „Inočekiai LT“, kurios privalumais jau netrukome įsitikinti. Tikimės, jos ne tik buvusios, bet ir esamos bei būsimos mūsų paraiškos pagal šią programą bus patvirtintos ir galėsime pasigirti dar didesniais bei sėkmingesniais projektais jau netolimoje ateityje.