Naujienos

Forumo „Procesinio valdymo praktika viešojo administravimo sektoriuje“ atgarsiai

Sukurta .

No Magic Europe 2016 m. balandžio 27 – 28 dienomis organizavo tarptautinį forumą tema “Procesinio valdymo praktika viešojo administravimo sektoriuje”.

Forumas - tai puikiai žinomos ir jau įvertintos VPVP konferencijos tęsinys, šiemet tapęs specializuotu renginiu, nagrinėjančiu viešojo sektoriaus procesų optimizavimo iššūkius, problematiką bei pateikusiu galimus sprendimo būdus. Forume dalyvavo virš 130 dalyvių iš 72 kompanijų, kurių du trečdalius sudarė būtent viešojo sektoriaus atstovai.

Šiais metais forumas vyko dvi dienas. Pirmąją forumo dieną vykusios konferencijos metu savo patirtimi dalinos pranešėjai iš Lietuvos, Estijos ir Vokietijos. Daug dėmesio ir klausimų sulaukė Vilniaus Meras R. Šimašius, SODROS vadovas Mindaugas Sinkevičius, Policijos atstovas Rimantas Kasperavičius bei pranešėjos iš Estijos - Reilika Lall ir Mariell Joesalu. Pirmąją forumo dieną užbaigė bendra specialistų diskusija, kurią moderavo Dr. Darius Šilingas, No Magic Europe. Forumo temos svarbumą ir aktualumą pabrėžė ir tai, kad ne tik pranešėjai, bet ir dalyviai aktyviai dalinosi verslo procesų valdymo problematika, iššūkiais ir priimtais sprendimais savo organizacijose.

Antroji forumo diena buvo išskirtinai praktinė. Vykusių paralelinių darbinių sesijų metu atvirų diskusijų bei praktinių iššūkių sprendimų būdais buvo nagrinėjami specifiniai procesų valdymo klausimai.  Abi sesijos, tiek vykusi anglų kalba, tiek lietuvių, nepajėgė sutalpinti visų norinčiųjų, kas dar kartą patvirtino specialistų susidomėjimą veiklos procesų valdymu ir suteikė aiškią žinią mums, kaip organizatoriams, kad tokie renginiai yra ne tik reikalingi, bet ir gyvybiškai būtini. Tokią nuomonę patvirtina ir dalyvių atsiliepimai, ir anketose išreikšti lūkesčiai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems forume ir iki kitų susitikimų!

 

Pradžia  Registracija  VPVP 0017  VPVP 0059  VPVP 0068