Naujienos

No Magic komanda renginyje - TdSE2016

Sukurta .

Š.m. spalio 15-27 dienomis Herzogenaurach miestelyje, Vokietijoje No Magic specialistų komanda dalyvavo konferencijoje  -  parodoje TdSE2016. Tai — žymiausias kasmetinis sistemų  inžinerijos ir sistemų modeliavimo  renginys Vokietijos žemėse, pritraukiantis ne tik vokišką, bet ir kaimyninių šalių (austrų, lenkų, šveicarų) auditoriją.
No Magic komanda dalyvavo Tool Vendor Project (TVP) iššūkyje, kurio metu programinės įrangos sprendimų gamintojai demonstravo savo kuriamų sprendimų savybes, naujus modulius bei integracijas, spręsdami tą patį uždavinį — automatinio kavos aparato, stovinčio oro uoste, modeliavimas. Renginio metu buvo speciali parodos erdvė, kur No Magic turėjo savo stendą. Tad visi norintys turėjo progą sužinoti naujausias modeliavimo sprendimų naujienas, pabendrauti su mūsų ekspertais, gauti visokeriopą informaciją apie mūsų kuriamus produktus, diegiamus sprendimus bei siūlomas paslaugas. 
Jei kiti dalyviai apsiribojo teoriniu kavos aparato pristatymu, tai mūsų komanda pristatė realiai veikiantį, virtualius pinigus priimantį, grąžą duodantį, vandenį šildantį bei skanią kavą su pieno putą gaminančio aparato modelį. Modelyje realiu laiku vyko fizikinėmis lygtimis pagrįsti procesai, priklausomai nuo užklausų kito vandens temperatūros, slėgio, elektros sąnaudų ir kitos kreivės. Pristatymo dalyviai buvo sužavėti, o klausimai ir diskusijos truko gerokai ilgiau nei oficialiai pristatymui skirtas laikas. Mūsų pristatyme dalyvavusius specialistus be abejo nudžiugino ir paruoštos dovanos - modeliavimo sprendimo Cameo Systems Modeler (CSM) licencijos. 
Šiais metais dar kartą įsitikinome, kad dalyvavimas šiame renginyje pasiteisina su kaupu, - užmezgame naujas verslo pažintis, pabendraujame su jau esamais klientais, atsakome į būsimų klientų klausimus, o rinkos naujokams pateikiame stiprią žinutę – No Magic, tai profesionalus ir patikimas modeliavimo sprendimų partneris.
 
02A 02 05 06 07 08 09 10 13  12 04  03 01