Naujienos

No Magic užtikrintai žengia į Prancūzijos rinką

Sukurta .

Gruodžio 13-14 dienomis No Magic dalyvauja renginyje CSD&M2016 (Complex Systems Design and Management).  Mūsų kompaniją atstovauja trijų narių komanda: Aistė Aleksandravičienė – Sprendimų architektė, Aurelijus Morkevičius – Sprendimų skyriaus vadovas ir Andrius Strazdauskas, Pardavimų vadovas. Visų trijų laukia tikrai intensyvios dienos: daug verslo susitikimų, pokalbių su esamais ir būsimais klientais, partneriais, konferencijos dalyviais ir parodos lankytojais. Pirmąją renginio dieną Aistė ir Aurelijus skaito pranešimą „Model Based Systems Engineering to Approach for Requirements Management” , kuris, praėjęs autoritetingos komisijos vertinimus, į programą buvo įtrauktas dar vasaros viduryje. 

Kodėl dalyvaujame?

CSD&M tai Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstantis renginys, pritraukiantis specialistus iš visų Prancūzijos regionų. Prancūzija yra ekonomiškai išsivysčiusi šalis, turinti didelę, įvairialypę ir rafinuotą vartotojų bazę. Pagrindinės pramonės šakos - lėktuvai, elektronika, transportas, tekstilė ir apranga, mašinos ir plienas, automobiliai, lėktuvai ir lėktuvų dalys, automobilių įranga, geležies ir plieno produktai, kosmetika, vynas ir šampanas, savo gamybos grandinėje naudoja sudėtingas, daugialypes sistemas, o tokios kompanijos ir yra mūsų tikslinė auditorija. Tad renginio tikslas – sustiprinti savo pozicijas Prancūzijos rinkoje, išplėsti kontaktų ratą, įgyti naujų klientų bei sudaryti naujų partnerystės sutarčių.

Užbaigiant 2016-uosius

Šiuo prancūzišku akcentu užbaigsime intensyvųjį 2016-ųjų renginių maratoną. Šiais metais įvairių sudėčių No Magic komandos atstovavo mūsų kompaniją 19 renginių, 11-oje šalių Europoje ir Azijoje. Apie mūsų kompaniją, siūlomus sprendimus ir produktus išgirdo per  keliasdešimt tūkstančių sistemų inžinierių bei modeliavimo specialistų. Tad besibaigiantys 2016-ieji mums buvo labai intensyvūs ir darbingi, o ateinantieji,tikimės, bus produktyvūs. Ačiū visiems kolegoms, kurie labai atsakingai ir geranoriškai prisidėjo prie mūsų kompanijos vardo bei pozicijų rinkose stiprinimo.

 

CSDM banner